5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

ВИДЕО: Заев пристигна во седиштето на ДУИ – ќе преговара со Ахмети!

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев пристигна во Мала Речица на преговори со Али Ахмети, пренесе ТВ 21.

https://www.youtube.com/watch?v=oBve4rmD7FE

Видео: ТВ 21

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -