5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

ФОТО: Отец Пимен со Катица Јанева и нејзината „двојничка“

Отецот Пимен, кој е доста активен на социјалните мрежи, сподели интересна фотографија која покрена лавица од коментари и реакции.

Тој објави слика со специјалната јавна обвинителка Катица Јанева и нејзината „двојничка“, пејачката Биба Додева која на „Златна Бубамара“ ја глумеше Јанева.

„СПЕЦИЈАЛНО за вас прекрасни луѓе“, напиша покрај фотографијата отец Пимен.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -