4.8 C
Skopje
Friday, February 23, 2024

Граѓанската иницијатива „За Заедничка Македонија“: Го осудуваме инцидентот, сторителите да се пронајдат!

Граѓанската иницијатива „За Заедничка Македонија“ го осуди денешниот инцидент во кој новинар и снимател на А1 он се повредени, откако претходно биле нападнати од непознати сторители, кои веднаш после нападот се дале во бегство и се упатиле кон ГТЦ.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -