21.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

ВО ЖИВО: Обраќање на Зоран Заев

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев со обраќање до граѓаните од седиштето на партијата.

Кликнете на линков и гледајте го неговото обраќање во живо

Пренос во живо

Пренос во живо

Posted by Zoran Zaev on Friday, March 10, 2017

поврзани објави

Последни објави