fbpx
3 C
Skopje

Прекрасната Ирина не сака бремена пред олтар

АКТУЕЛНО

Љубчо Георгиевски: Се чувствувам како македонец и како ништо друго

Претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски кој деновиве излезе со предлог план за решавање на спорот со Бугарија, којшто власта не го прифати, вели...

Вучиќ до криминалците: Готови сте, еден нема да толерирам, сите ќе ве уапсиме

По завршувањето на седницата на Советот за национална безбедност, беа прикажани фотографии со вознемирувачkaa содржинa каде се прикажуваат тешки докази. Клучните докази против криминалните групи...

Христијан Мицкоски од инфективна клиника: Тешко дишам, а главата ми пука од температура

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се огласи на фејсбук од инфективна клиника: По криминални и украдени избори, злоупотреба на вонредна состојба, масовен поткуп, притисоци,...

По барањата за воведување рестриктивни мерки, се огласи и Филипче: Не е исклучена можноста за воведување на рестриктивни мерки идната недела

Засега нема потреба од воведување дополнителни рестриктивни мерки, но можноста за такво нешто не е исклучена, рече денеска министерот за здравство Венко Филипче. Како што...

Нејзиното појавување на ревијата „Викторија Сикрет“, предизвика лавина од коментари и шпекулации во врска со бременоста. Ирина Шаек е во врска со Купер, од 2015. година.

За Ирина Шаек и Бредли Купер оваа година ќе биде полна со возбуда. Парот го очекува своето прво дете, наводно веќе планираат венчавка, но манекенката, која треба да роди оваа пролет, не сака бремена пред олтар.

Светските медиуми пишуваат дека парот ќе се венча во август, со што прекрасната Ирина би имала доволно време да се врати во форма, по своето породување. Освен што го избрале датумот на својата свадба, манекенката и актерот, наводно, веќе одбрале име за своето дете. Ако е момче, тие ќе го крстат по покојниот татко на Купер, Чарлс, а ако е девојка, ќе се вика Чарли.

Гласините за бременоста на Ирина се појавија по ревијата на брендот „Викторија Сикрет“, на која убавата Русинка прошетала во долна облека, при што до израз дошол нејзиниот бременички стомак.

Имено, Шаек подоцна беше фотографирана и со огромен дијамантски прстен на нејзината рака. Шаек е во врска со холивудскиот актер од мај 2015 година.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Љубчо Георгиевски: Се чувствувам како македонец и како ништо друго

Претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски кој деновиве излезе со предлог план за решавање на спорот со Бугарија, којшто власта не го прифати, вели...

Земјотрес во Македонија – ноќеска се тресеа овие градови во земјава

Земјотрес со интензитет од три степени според Европската макросеизмичка скала синоќа во 22:43 часот е почувствуван во Дебар, Гостивар и Маврово, соопшти денеска Сеизмолошката...

И докторите заплакале: Оваа потресна фотографија крие приказна која никогаш нема да ја заборавите

Брачниот пар Дон (84) и Маргарет (80) биле во брак 59 години, тие во август оваа година починаа заедно држејќи се за рака. На вработените...

По Задушница доаѓа големиот празник: Што треба да направи секој верник?

Прочка, кој доаѓа по Задушница, претставува голем празник за македонскиот народ и со него се поврзани голем број обичаи и верувања. Празникот Прочка или Велики...

ОВАА ЗАГАТКА НИКОЈ НЕ МОЖЕШЕ ДА ЈА РЕШИ, А ДАЛИ ВИЕ ГО ЗНАЕТЕ ОДГОВОРОТ: Кое семејство од фотографијата е сиромашно?

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ: Слика подолу Со оваа загатка ќе го тестирате Вашиот мозок и можеби ќе откриете дали би биле добар детектив. Па, кое од...
- Advertisement -