fbpx
19 C
Skopje

ТРАМП ВО БЕЗОБРАЗНО ИЗДАНИЕ: За време на танцот со Меланија, тој ја тераше да му направи нешто безобразно! (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Мицкоски се огласи за тоа дали со сопругата имаат бугарски пасоши

Фејсбук статус на Христијан Мицкоски И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош. И ќе продолжам да се борам за македонските национални интереси. Колку повеќе...

Спасовски до Јанушев: Нема никаков договор со Мијалков

Aпсолутно тезите што сега се покренуваат дека некој нешто договарал со некого за одреден случај, мислам дека се демантираат една по друга или се...

Захариева доби прашање дали е можно под притисок да го тргнат ветото: Еве што одговори

Министерката за надворешни работи на Бугарија Захариева во утринско интервју на БТВ, на новинарското прашање може ли под притисок од Европската Унија Софија да...

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

Додека претходните настани не бараа читање од усни, за овој тоа беше неопходно.

Благодарение на вредната и напредна технологија „Bad Lip Reading“ ние сега знаеме што имаше во поклонот на Меланија, и дека Доналд и Барак разменуваат пасивно – агресивни навреди додека се смешкаат пред Белата куќа.

Додека Меланија зборуваше дека има „поклон“ за Мишел, Обама му се обрати на Трамп со зборовите „ужасен си“.

Трамп му возврати со зборовите „се правам дека ми се допаѓате, но јас ве мразам“.

Видеото исто така го разоткрива планот на Буш и Хилари да го „притиснат“ Доналд, а Обама рекол дека Трамп изгледа депресивно.

Она што Меланија и Доналд го зборуваа за време на нивниот танц не е воопшто добро и пристојно.

„Ќе треба и да ме почешеш“ и рече Доналд на Меланија, пред да ги изивка зборовите „Јас победив“.

Погледнете го ова урнебесно видео направено со цел да ја насмее јавноста:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Мицкоски се огласи за тоа дали со сопругата имаат бугарски пасоши

Фејсбук статус на Христијан Мицкоски И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош. И ќе продолжам да се борам за македонските национални интереси. Колку повеќе...

Поучна приказна за Човекот, Бог и празниот куфер која ќе ви го смени животот

Си поминал некој човек. Во еден момент забележал како му се приближува Бог, кој со себе носел куфер. И Бог рекол: „Сине, време е...

Спасовски до Јанушев: Нема никаков договор со Мијалков

Aпсолутно тезите што сега се покренуваат дека некој нешто договарал со некого за одреден случај, мислам дека се демантираат една по друга или се...

Сабриоски до Маричиќ: Плачевте, кукавте, навидум се боревте за нели функционалност на државата се додека не стигнавте на кожната столица

Господине Бојан Маричиќ, министер за правда, не е мое да судам, ниту тоа ќе го направам - ќе ви пресуди перцепцијата на граѓаните за...

Захариева доби прашање дали е можно под притисок да го тргнат ветото: Еве што одговори

Министерката за надворешни работи на Бугарија Захариева во утринско интервју на БТВ, на новинарското прашање може ли под притисок од Европската Унија Софија да...
- Advertisement -