fbpx
29.8 C
Skopje

Влатко Ѓорчев: Врати се Коце

АКТУЕЛНО

Град Скопје уверуваат дека се прска против комарците од кои има наезда, а скпјани се жалат дека се цели испокасани, а по тој повод на социјалните мрежи се огласи Влатко Ѓорчев, пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ.

– „Пред една година Скопје ги дочека Реал Мадрид и Манчестер. Денес Шилегов не може да испрска против комарци. Врати се Коце. Толку“, посочи Ѓорчев на својот Твитер налог.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -