fbpx
13.8 C
Skopje

За оваа Македонка пишува целиот Балкан – во третата деценија е има три деца а тело кое остава без здив

АКТУЕЛНО

За прилепчанката пишува целиот Балкан – нејзиното име се најде и во најпознатите грчки медиуми (ФОТО)

Елена Велевска е една од најпознатите дами во соседната земја Скопје, но и една од најсекси жените таму. На 37-годишна возраст таа е eдна од највозвишените жени, а тоа можеа да го видат и жителите на приморското место Пиериа, каде Елена помина дел од слободното време – пишува познатиот грчки весник “Елефтеротипос” за нашата пејачка Елена Велевска.

Фолк-поп пејачката помина неколку дена во ресорт во Катерини и ја вознемири машката популација со нејзиното присуство – додаваат од весникот.

https://www.instagram.com/p/Blu2dXEhiId/?taken-by=elenavelevskafans

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -