fbpx
4 C
Skopje

Порно ѕвездата на Трамп го дала првото интервју и открила експлицитни детали за нивниот однос…

АКТУЕЛНО

Д-р Сашко Николов: Бесплатни заштитни маски ако победам во Штип

Продоллжуваме со навремена и целосна дезинфекција на сите јавни институции, посебно каде што престојуваат нашите деца. Ќе иницирам да се формира посебен фонд за...

Заев: Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик

Македонскиот народ секогаш бил и ќе биде со поглед напред. Сите премрежја, окупации и блокади беа надминувани и надминати заради желбата за подобро утре...

Јоци до Бранко: Вие сте одамна политички мртви, не ви давам да ја растурите Македонија

Другпат поубаво да ме читате кога ви кажувам предвреме кој е кој и што ќе се случува. Односно, дека ова што го прави ,,БЦ...

Додадете сода бикарбона додека варите јајца – причината ќе ве изненади

За секој проблем постои решение – би рекле многумина, и навистина е така барем кога станува збор за варењето јајца и неговото лупење. Се...

Познатата порно актерка, Сторми Даниелс, го дала првото интервју откако во јавноста протекла приказната дека Доналд Трамп преку личниот адвокат и платил 130.000 долари, за да не зборува за нивната врска која траела една година. Американската телевизија “Inside Edition’ објавила само дел од разговорот кој во целост ќе биде објавен во текот на денешниот ден, а сигурно најинтересен дел од разговорот бил оној кога водителот без задршка ја прашал актерката: “Дали беше во сексуална врска со Доналд Трамп?”

Од другата страна немало одговор. Само мистериозна насмевка.

Даниелс била малку позборлива кога темата била нејзината инстант слава, откако станала дел од секс скандалот.

Никогаш никој не ме погледнал два пати. Денес сите зјапаат во мене”.

Актерката која во кариерата снимила повеќе од 150 филмови за возрасни, станала центар на секс скандал откако списанието “InTouch” објавил интервју со неа во кое таа открива детали за својата наводна афера со Доналд Трамп.

“Intouch” интервјуто со Даниелс го направиле уште во 2011. година, а го објавил откако “Wall Street Journal” минатата седмица објавил дека адвокатот на Трамп, Мичел Коен, со нејзиниот адвокат се договорил “да го купи нејзиното молчење” за 130.000 долари.

Адвокатот на Трамп два дена пред објавата на “Wall Street Journal” го објавил писмо кое Даниелс го потпишала, а во кое тврди дека со Трамп никогаш немала афера. Даниелс во интервјуто во 2011. година меѓутоа рекла дека аферата почнала во 2006. година во хотелот на Трамп на езерото Тахое, и дека се сретнале три месеци откако Меланија го родила синот Барон.

Според сведоштвото на актерката, сексот со Трамп бил за заборав. Признавајќи дека не користеле заштита, Даниелс рекла дека сексот не бил “ништо лудо”.

“Бевме во една поза, што би се очекувало од некој во негови години”, објаснила таа.

Даниелс рекла дека Трамп после тоа често и се јавувал и дека се сретнале неколку пати.

“Ми кажа дека сум паметна и убава како неговата ќерка Иванка”.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Д-р Сашко Николов: Бесплатни заштитни маски ако победам во Штип

Продоллжуваме со навремена и целосна дезинфекција на сите јавни институции, посебно каде што престојуваат нашите деца. Ќе иницирам да се формира посебен фонд за...

Декември ќе биде многу среќен за овие три хороскопски знаци: Розите ќе цветаат во име на љубовта

Среќата ќе ги придружува и во следната година во која тие ќе фантазираат, ќе визуелизираат и ќе размислуваат позитивно, а тоа пак ќе отвори...

Апасиев ја прифати поканата: Генерале, спремај турско кафе, превриено, без шеќер

Професоре Апасиев, благодарам на брзиот одговор. Кафето ќе го спремам лично јас. Турско. Превриено. Без шеќер. На 19 ноември го замолив @shlapatalo (Борче Стаменов, скромен дечко...

Венко ги објави резултатите: 40 % од тестираните се позитивни

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2019 тестирања, а регистрирани се 820 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-279, Куманово-49,...

Заев: Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик

Македонскиот народ секогаш бил и ќе биде со поглед напред. Сите премрежја, окупации и блокади беа надминувани и надминати заради желбата за подобро утре...
- Advertisement -