fbpx
24.2 C
Skopje

Телефонскиот број на Заев го знае 70 % од народот, премиерот дневно добивал по 5 илјади пораки?!

АКТУЕЛНО

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -