13.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024
spot_img

Градоначалникот на Гази Баба урива дивоградба во Инџиково – овде ќе има детска градинка!

НИКОЈ НЕ Е НАД ЗАКОНОТ!

Од 5 часот утрово сум на терен заедно со инспекциските служби. Се реализира акцијата за уривање на дивоградбата во Инџиково.

Место за дивеењето на урбаната мафија во Гази Баба нема!

Компромис cо Законот, ниту сум правел, ниту ќе правам

На ова место во Инџиково ќе има детска градинка!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави