5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Коцевски со честитка до македонскиот народ: Пд срце Ви посакувам Среќна Нова година

Почитуван мој македонски народе, почитувани мои сограѓани, на последниот ден од оваа година, би сакал да Ви се заблагодарам од срце за поддршката која ми ја давате како Ваш пратеник во Собранието на Р. Македонија за да истрајам во борбата за да ја зачуваме Македонија и македонските национални интереси!!!

Се надевам дека ги исполнив вашите очекувања.

Од се’ срце во новата година Ви посакувам да сте здрави, весели, среќни, полни со љубов и сите ваши желби да станат реалност!
#СреќнаНоваГодина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -