7.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

(ФОТО) Коцевски вечерва заедно со граѓаните од Гази Баба на традиционалните собири пред Бадник

Традицијата е нераскинлив дел од македонскиот идентитет‼️

Вечерва заедно со граѓаните од Гази Баба на традиционалните собири пред Бадник‼️

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -