31.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

Ксенија Кнежевиќ за возрасни: Пејачката во тесно и провокативно издание пука од сексапил (ФОТО)

Поранешната членка на групата „Ураган“, која своевремено ја претставуваше Србија на „Евровизија“, Ксенија Кнежевиќ, овие студени зимски денови ги загреа со жешки фотографии

Иако надвор е минус, ќерката на познатиот пејач Ненад Кнежевиќ Кнез се осмели да облече мини фустан со исечок на градите, кој го комплетираше со бели мрежести чорапи и сандали со леопард принт.

Така облечена Ксенија излезе на снег и позираше за социјалните мрежи.

Кнежевиќ неодамна често се жалеше дека сака да ослабне, а изгледа и успеа во тоа.

Тесниот фустан одлично ја истакна нејзината витка линија, а тоа го заклучија и фановите во коментарите.

Извор: еспресо.рс

поврзани објави

Последни објави