16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Гордана Јанкуловска ЈАВНО ја поддржа Гордана Силјановска за Претседател! (ФОТО)

Поддршка за мојата професорка , затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна но истовремено храбра, достоинствена и принципиелна!

Овој народ, оваа Македонија мора да собере сила да биде подобра држава!
Никогаш не било полошо, но мора да се бориме! Јас и сите како мене што без оглед на цената што ја плаќаме никогаш не побаравме друга опција освен МАКЕДОНИЈА, ќе продолжиме да се бориме за нормален живот на нашите деца овде – во Македонија!

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави