16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Јанушев: ВМРО-ДПМНЕ ќе изнајде решение со кое ќе се гарантира посебноста на македонскиот народ!

Серијалот политички интервјуа кои ќе можете да ги проследите на Поглед.мк започнува со пратеникот и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев.

Во продолжение проследете го видеото од интервјуто со Јанушев:

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави