37.8 C
Skopje
Sunday, July 14, 2024

ОФИЦИЈАЛНО: Зоран Коцевски потврди – голема е честа, а уште поголема е обврската да се биде кандидат за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2, од најпобедничката Гази Баба! –

Фејсбук статус на кандидатот за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ од Гази Баба Зоран Коцевски:

Голема е честа, а уште поголема е обврската да се биде кандидат за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2, од најпобедничката Гази Баба!

Со гордост го прифаќам предизвикот да бидам дел од тимот кој ќе го предводи Христијан Мицкоски, идниот премиер на Република Македонија и човек кој ќе ги донесе најголемите промени во Македонија!
Голема благодарност до претседателот Христијан Мицкоски и ЦК, како и на сите членови и активисти за укажаната доверба.

ВРЕМЕ Е ЗА ПРОМЕНИ!

поврзани објави

Последни објави