37.8 C
Skopje
Sunday, July 14, 2024

Лукаревска: Го имаме најдобриот Стево Пендаровски, Претседател со кој земјата стана членка на НАТО

Сања Лукаревска со поддршка за Стево Пендаровски

Го имаме најдобриот, Стево Пендаровски за претседател на сите граѓани!
✅Претседател со кој земјата стана членка на НАТО
🤝Претседател кој посветено работи на членството во ЕУ
🙌Човек со почит кон секого, за еднакви можности за сите, за европски вредности дома
🌟Стево Пендаровски, наш Претседател, за сигурна, безбедна европска иднина!
✊Одиме на двојна победа
Нема откажување од иднината, пишува Лукаревска на Фејсбук.

поврзани објави

Последни објави