15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Беровчани знаат дека СДСМ има конкретен план да ја однесе Македонија во ЕУ

✊Беровчани знаат дека #СДСМ има конкретен план, волја и знаење да ја однесе Македонија во ЕУ.

Само со СДСМ до позитивни промени и подобар животен стандард, подобро образование, здравство, функционално владеење на правото.

Затоа на 24 април го даваме својот глас за #Стево #НашиотПретседател #Број1

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави