12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Дали струмичкиот градоначалник Коста Костадинов се подновил со луксузно BMW 5 SR 930 ?!

На фејсбук статус одредено лице М.В сподели дека градоначалникот на Струмица се подновил со ново луксузно БМВ.

 

Се поставува прашањето дали ова е вистина и ако е, од каде пари за ваков автомобил?!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави