11.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Спасовски со повик за поддршка на Пендаровски на митинг во Куманово

Почитувани граѓани, мои кумановци,

Ве поканувам да присуствувате вечерва во 20:00 часот на голем народен митинг на Градскиот плоштад во Куманово – да го поддржиме нашиот претседател Стево!

Се гледаме, пишува Спасовски

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави