11.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Николовски: Ова е мојата Крива Паланка, ова е ПОБЕДНИЧКИ град, одиме заедно до голема победа!

Еден од предводниците на 3 ИЕ Љупчо Николовски со објава на Фејсбук од својот роден град Крива Паланка:

Ова е мојата Крива Паланка! Ова е победнички град! Одиме заедно напред до голема ПОБЕДА. Стево Пендаровски е нашиот претседател, стои во објавата на Николовски.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави