24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

Спасовски: Гласаме за Стево и за победа на европска Македонија!

Во Иго Тричковиќ и Ајдучка Чешма повторно гласаме за Стево – гласаме за голема победа за европска Македонија, за нашиот претседател Стево!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави