12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Мицкоски: Потребно е масовно да излеземе и да гласаме за идниот претседател Гордана!

Потребно е масовно да се излезе и да се гласа за идниот претседател професорката Гордана Силјановска Давкова. Гордана е решението за претседател на Македонија. Жена со принципи која непоколебливо верува во правдата, во вредностите и во Македонија. Која има свој став, и таа до крај се бори за него, затоа што верува во него!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави