15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Николовски: И велешани се за напредок и сигуна иднина, одиме на двојна победа другари!

И Велес е за Стево! И велешани се за напредок, сигурна иднина и развој на Македонија.

Одиме на двојна победа другари, пишува коносителот за ИЕ 3 Љупчо Николовски.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави