24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

Мицкоски: Благодарност до Делчeво, Каменица, Берово и Пехчево, да славиме голема ПОБЕДА!

Благодарност до Македонска Каменица, Пехчево, Берово и Делчево. Да славиме голема победа. Македонија повторно твоја!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави