12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ВЕЧЕРВА ГОЛЕМО ОТВАРАЊЕ НА CLUB 44 ВО ДЕЛЧЕВО

Ноќниот живот во Делчево ќе биде побогат со уште едно прекрасно место каде што ќе има луди забави.

Вечерва со почеток од 00:00 часот стартува со работа ноќниот клуб “CLUB 44”.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави