12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

На Велигден Мицкоски во Свети Николе: Народот бара промени

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска, на големиот христијански празник Велигден беше во посета на Свети Николе.

Во посета на Свети Николе на големиот празник Велигден. За многу години. Народот бара промени, објави Мицкоски на Фејсбук.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави