fbpx
36.8 C
Skopje

ФОТО: Меланија Трамп со прв официјален портрет

АКТУЕЛНО

Првата дама на САД веќе може да се пофали и со својот официјален портрет. Меланија Трамп позира за прва фотосесија како сопруга на претседателот Доналд Трамп, во црна тоалета.

Она што сепак од тимот не го сокриле и очигледно немале намера да го прикријат, е огромниот нејзин дијамантски прстен, подарок од поранешниот бизнисмен. Ако не ве заслепат блескавите зелени очи на Меланија, тогаш дијамантот сигурно!

Во пораката кон портретот Мелани го вели следново: „За мене е чест да бидам во улогата на прва дама и со нетрпение очекувам да работам од името на американскиот народ во идните години.“

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -