15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ВИДЕО: Девет години заедно, најсреќните моменти на Бијонсе и Џеј Зи

Бијонсе (35) ја прославува деветгодишната од својот брак со 47-годишниот рапер Џеј Зи, на кого му ја посвети и песната „Die With You“ пред две гдоини.

Парот ја имаат и петгодишната ќерка Блу Ајви, а очекуваат близнаци.

Во продолжение погледнете ги најсреќните моменти во нивните животи, нивната свадба, фотографии од раѓањето на ќеркичката и како таа подоцна го бакнува трудничкото стомаче на својата мајка.

https://www.facebook.com/BeeyDIVA/videos/1266330253481460/

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави