fbpx
23.8 C
Skopje

ФОТО: Погледнете како синот на Флојд Мејведер го прослави својот 16-ти роденден

АКТУЕЛНО

Флојд му приреди голема забава на синот на која беа поканети сите негови пријатели. Рап музика, згодни девојки и Mercedes C class Coupe. Зион на Instagram сподели фотографии од лудата забава, на која е фотографиран како фрла банкноти во воздух, нешто по што е познат и неговиот татко.

https://www.instagram.com/p/BSZjlRNDrnh/?taken-by=zion_mayweather

https://www.instagram.com/p/BScm91rDKo0/?taken-by=zion_mayweather

Во текот на 19-годишната кариера 40-годишниот Мејведер има заработено повеќе од 640 милиони фунти. Ова не е прв пат боксерот да купи вакви екстравагантни подароци за неговите деца.

https://www.instagram.com/p/BSZkColjBIj/?taken-by=zion_mayweather

https://www.instagram.com/p/BSZUWIUjVL-/?taken-by=zion_mayweather

https://www.instagram.com/p/BSZUIJwj_-c/?taken-by=zion_mayweather

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -