fbpx
35.8 C
Skopje

Ирина Шајк и Бредли Купер го добија првото дете

АКТУЕЛНО

Супермоделот Ирина Шајк и актерот Бредли Купер станаа родители, по двегодишна врска, а рускиот модел се породила уште пред две недели, но успешно го криеле тоа од јавноста.

Информацијата за бременоста на Шајк беше потврдена во ноември, а за прв пат беше фотографирана со труднички стомак при посетата на Дизниленд во февруари.

Екс-девојката на Кристијано Роналдо и актерот Купер целосно се повлекоа од јавноста за време на нејзината бременост, па не е познато дали добиле син или ќерка.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -