fbpx
35.8 C
Skopje

Водителката Јелена Спенџарска се огласи по суспендирањето: Зошто никој не праша ЗОШТО јас така изреагирав?

АКТУЕЛНО

Водителката на утринска емисија на „Канал 5“ телевизија Јелена Спенџарска, која минатата недела беше суспендирана поради недолично однесување кон гледач, по неколку дена се огласи и ја кажа нејзината страна на приказната.

Признава дека направила грешка и дека нема враќање назад ,но како што напиша на Фејсбук не може да разбере како може од едно видео на интернет луѓето да сфатат дека таа е најлошата личност на светоти зошто никој не ја прашал зошто така изреагирала.

Во продолжение целосната изјава:

Драги пријатели,после неколку дена отсуство од фејсбук, мислам дека денеска, на најголемиот христијански празник…

Posted by Jelena Spendzarska on Sunday, April 16, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -