31.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

ВИДЕО: Хит на социјалните мрежи – песна за „Македонија пат“

Патиштата во Македонија од синоќа се во потполен хаос, поради снегот блокирани се неколку патни правци, додека дел од граѓаните синоќа мораа да спијат во своите автомобили.

Од таа причина, на социјалните мрежи се појави и видео запис со песна за „Македонија пат“.

https://www.facebook.com/www.shilomagazine.com.au/videos/1391107224242393/

поврзани објави

Последни објави