fbpx
25.8 C
Skopje

ВО ЖИВО: Прес конференција на лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Никола Груевски

АКТУЕЛНО

Линк од прес конференцијата на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски.

Прес конференција на Никола Груевски

Posted by ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО on Thursday, April 27, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -