fbpx
28.8 C
Skopje

ВИДЕО: Немонтиран материјал од нападот врз пратениците во Собранието (18+)

АКТУЕЛНО

Немонтиран материјал од нападот врз пратениците од страна на демонстрантите.

Ексклузивни кадри овде ВИДЕО

Извор: N1

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -