fbpx
17.8 C
Skopje

Шекеринска со дупната глава на домашно лекување

АКТУЕЛНО

По синоќешната крвава состојба во Собранието, заменик претседателката Радмила Шеќеринска со дупната глава замина на домашно лекување , а повредениот од Алијансата на Албанците Зијадин Села со потешки повреди на главата и лицето хоспитализиран на Карил

Во синоќешните инциденти на Ургентниот центар примени 28 пациенти меѓу кои 3 пратеници , а пак во Градската хируршка  болница примени се 48 пациенти.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -