fbpx
19.8 C
Skopje

ВИДЕО: Убиено куче среде Скопје (18+)

АКТУЕЛНО

До каде ќе отиде лудилото??? Утре ќе тргнат со сатари и луѓе ќе убиваат!!!

Актерот Висар Вишка, кој го објави видеото напиша: „Седиш пиеш кафе, доаѓа манијак со секира и ладнокрвно го убива кучето додека лежи“.

Posted by Visar Vishka on Saturday, April 29, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -