fbpx
24.8 C
Skopje

ВИДЕО: Напаѓачот на Шекеринска се правда, немал намера да ја повреди, туку да и помогне!

АКТУЕЛНО

https://www.youtube.com/watch?v=lZyxL80Cb7g

Напаѓачот на Шекеринска, влечењето за коса на Шекеринска го разбира како помош за Шекеринска, бидејќи како што вели тој, ја тргнал на страна од „гужва“ за да не ја повредат.

Тој вели дека нема зошто да и се извинува на заменик претседателката на СДСМ, бидејќи нема причина за такво нешто, тврдејќи дека тој само ја тргнал, немајќи намера да ја повреди.

ВИДЕО: ТВ21

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -