fbpx
35.8 C
Skopje

ВИДЕО: Јана со прва проба во Киев

АКТУЕЛНО

Македонската претставничка за Евровизија Јана Бурческа ја одржа првата проба на големата сцена во Киев.Нашата Јана ќе настапи со „Dance Alone“ во втората полуфинална вечер на 11-ти мај, а големото финале е закажано за 13-ти мај.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -