fbpx
35.8 C
Skopje

ФОТО: Каква порака испрати Џафери преку книгата што му стои на бирото во претседателскиот кабинет во Собранието

АКТУЕЛНО

„Ве интересираше книгата што Талат Џафери ја стави на неговата маса кога насилно го окупираше кабинетот во Собрание. Еве јас за Вас открив што сакал да ни порача. Ова мора да го споделите за да го видат сите МАКЕДОНЦИ.
ТОЈ ИСПРАЌА ПОРАКА ЗА ОБЕДИНУВАЊЕ НА НИВНИТЕ ПРОСТОРИ. Се работи платформата за решавање на АЛБАНСКОТО НАЦИОНАЛНО ПРАШАЊЕ“, напиша Филип Петровски на својот ФБ профил.

Ве интересираше книгата што Талат Џафери ја стави на неговата маса кога насилно го окупираше кабинетот во Собрание. Еве…

Posted by Filip T. Petrovski on Saturday, May 6, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -