fbpx
29.8 C
Skopje

ВИДЕО: Таа кажа ДА – Јана Бурческа ЗАПРОСЕНА НА ЕВРОВИЗИЈА!

АКТУЕЛНО

Македонската претставничка на Евровизија, Јана Бурческа, имаше извонреден настап на големата сцена во Киев.

Во воведното видео кое се емитува пред секој настап, Јана откри дека е бремена преку кадри како купува детска облека и кадри од ехо-преглед.

После нејзиниот прекрасен настап, следуваше емотивен момент. Нејзиниот дечко пред присутните и се обрати со зборовите: „Те сакам, омажи се за мене“, на што нашата претставничка одговори позитивно и прифати.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -