3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Милица Павловиќ за прв пат проговори за љубовниот живот

Пејачката открива какви емоции дели со фотографот Душан Петровиќ со кого медиумите ја поврзуваа веќе подолг период.

Милица која веќе го завршува новиот албум со насловот „Богиња“ привлекува и повеќе внимателност за нејзиниот приватен живот. Во интервју за еден српски таблоид таа истакна дека со фотографот Душан се само пријатели.

„Душан е мој деловен соработник и добар пријател со години. Помеѓу нас постои голема љубов но само пријателска, да е поразлично сигурно тоа не би го криела. И понатаму посакувам искрена љубов“, истакнува Милица која додава дека е и преокупирана околу промоцијата на новиот албум.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -