2.8 C
Skopje
Thursday, November 30, 2023

ВИДЕО: Вака се чисти снег од Рено 4

Како Македонија, така и регионот како и голем дел од Европа последните неколку дена е зафатен од обилни врнежи на снег.

Снежните наноси предизвика доста главоболки и проблеми на возачите при чистењето на снегот и одмрзнување на возилата, а пример за тоа како може да биде лесно и забавно даде една млада дама од Хрватска.

Згодната Ана од Осијек со музика и со тверкање исчисти од снег возило и тоа ниту помалку, нито повеќе Рено 4.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -