fbpx
25.8 C
Skopje

СКАНДАЛ кој ја тресе Србија: Поранешен соработник за Вучиќ – Тој е хомосексуалец!

АКТУЕЛНО

Поранешниот соработник на Вучиќ кој е новинар на весникот „Таблоид“ изнесе еден скандалозен детал кој може да биде вистинит, но не мора да значи дека е точен.

Тој податок би можел да ја потресе цела Србија..

Првото прашање кое му беше поставено на Џорџе Вишекрун беше многу директно: Дали Вучиќ е хомосексуалец? … На ова недвосмислено одговори „Да, тој е хомосексуалец“.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -