fbpx
24.8 C
Skopje

(ВИДЕО) НА АЕРОДРОМ СЕ ПЕЕ: Ој Вардаре македонски..

АКТУЕЛНО

Изворни македонски песни, зурли и тапани, насмеани и распеани лица. Ваква е атмосферата на македонскиот аеродром каде што во секој момент треба да пристигнат ракометарите на Вардар.

Posted by Kosta Karamiha on Tuesday, June 6, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -