fbpx
8.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Македонската химна испеана од 20. 000 грла!

АКТУЕЛНО

Неверојатно видео кое ќе ве наежи!

Македонската химна испеана од 20. 000 грла!

Да се наежиш! Македонската химна испеана од 20.000 грла! 🇲🇰🇲🇰🇲🇰Споделете!

Posted by Спортски вести on Tuesday, June 6, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -