3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

ФОТО: Хајди Клум ужива на бикини во Мајами

И додека Европа, вклучувајќи ја и Македонија се смрзнува од поларниот бран, убавата моделка Хајди Клум ужива во Мајами, каде за медиумите позираше во бикини.

Клум која има 43. години се наоѓа во хотел во Мајами, каде ужива со својот партнер, 30. годишниот Вито Шнабел, дозволувајќи си максимален луксуз.

Поранешниот модел на „Викторија Сикрет“, околу себе носи ланче во вид на триаголник на вратот, кој чини 110 долари, додека бикините кои целосно го покриваат секој интимент дел чинат исто така 110 долари. Очилата за сонце, кои се од познатата марка „Реј Бан“ изнесуваат 175 долари.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -