fbpx
9.8 C
Skopje

ФОТО: Секој херој треба да има своја улица, па еве нашиот ја доби својата“.

АКТУЕЛНО

Капитенот на европскиот шампион во ракомет Столе Стоилов, денес се израдува на одличниот гест пред ресторанот „Рустикана 2.0“ во Скопје.

Пред локалот стоеше табличка со бројот 5 и името на нашиот репрезентативец и пишуваше: „Секој херој треба да има своја улица, па еве нашиот ја доби својата“.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -