fbpx
9.8 C
Skopje

Старата дама кон Ибра: Немаме пари, но со нас можеш да направиш сефте

АКТУЕЛНО

Ибрахимович со понуда од Германскиот Херта

Ние имаме жестоки фанови, но сеуште никакви пари. Но и покрај тоа, ти можеш да ја освоиш Бундеслигата за прв пат со нас. Размисли си,“ се вели во официјалниот предлог од старата Дама до Ибрахимович.

Како што е извесно, играчот на „црвените ѓаволи“ нема да добие понуда за нов договор поради тешката повреда на коленото.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -